Fotoğrafını Gönder Amigurumi Bebeğini Yapalım

 

Hanımlar, Beyler! Sevdiğiniz kişilere; ailenize, eşinize, dostunuza, sevgilinize farklı aynı zamanda sevimli bir hediye arıyor ama bulamıyor musunuz? Üzülmeyin! Her şeye bu kadar çabuk ulaştığımız bir çağda gerçekten özel bir hediye bulmak ciddi anlamda zor. Bu nedenle kişiye özel hediye olayını kendimizce genişlettik ve amigurumi bebekler hazırlamaya başladık. Şimdiye kadar hep çocuklarla birlikte anılan amigurumi bebekler aslında zamansız, yaşsız bir oyuncaktır. Pekâlâ, yediden yetmiş yediye herkese hitap edebiliyor. Üstelik kişisel derken ciddi anlamda kişisel bir bebek sunuyoruz. Hemen anlatayım; bize bir fotoğraf gönderiyorsunuz ve biz o fotoğraftaki kişinin aynısının bebek versiyonunu örüyoruz. Nasıl ama? Çok tatlı değil mi? Hem eğlenceli hem romantik hem de samimi bir hediye arayanlar için güzel bir fikir. Şimdiye kadar Derya Baykal’dan instagram fenomeni Kerimcan Durmaz’a kadar birçok kişinin amigurumi figürünü yapmış biri olarak bu tip bir hediyenin ne kadar popüler olduğunu söylememe izin verin. Düşünsenize, yapacağımız örgü bebek sadece ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel olacak. Benzersiz bir hediye istiyorum, ömürlük olsun diyorsanız işte size fırsat. Zira yaptığımız ürün gerçekten de bir tane üretilmiş oluyor. Cazip fiyatlar, kargo bedava fırsatıyla sizlere yolluyoruz.

“Ona Küçük Bebekler Hediye Edin!”

Amigurumi uzak doğu semalarından dünyaya yayılmış şahane bir olay. Başlangıçta sadece çocuklara oyun arkadaşı, uyku arkadaşı olarak kullanılan amigurumi bebekler; her yaştan insan tarafından çok sevilince yaş aralığını genişletmiştir. Çılgınlar gibi amigurumi örüp, keyifle her seferinde farklı bir bebek ortaya çıkarmamın yegâne nedeni amigurumilerin büyüleyici dünyasıdır. İlmek ilmek örüp ortaya çok tatlı bebekler çıkarmak stresli hayata mola vermek gibi bir şey. Hele ki yaptığım bebekler kişilerden yoğun beğeni, talep görünce keyif ikiye katlanıyor. Amigurumi satışı yaptığımız bu sitede, ilk günden bu yana ailelerle birlikte yetişkinler de amigurumi bebek alıyor, sevdiklerine hediye ediyordu. Bu dikkat çekici detay kişiye özel amigurumi bebek hazırlama fikrini tetikledi. Şimdilerde sizlerden gelen fotoğraflara bakarak kişilerin benzerlerini bebek şeklinde yapıyorum. “Ona küçük amigurumiler hediye edin!” diyor ve sizlere örgü bebek hediyesi alternatifini sunuyorum. Bilmem ne dersiniz?

Neden Biz?

Neden olmasın sevgili ziyaretçi? 🙂 Şaka bir yana ilk günden bu yana amigurumi sevdam sayesinde çok güzel insanlarla tanıştım çok güzel siparişlere imza attım. Bildiğiniz gibi örgü bebekler en çok küçük yaştakilere hitap ettiği için ip seçiminde organik adımlar atıyor, kaliteli materyal kullanıyorum. Her örgü bebeğim düşük dereceli makine programında yıkanabiliyor, uzun yıllar çocuğunuza eşlik edebiliyor. Ben olsam çocuğuma, sevdiklerime özel bir amigurumi bebek alırdım 🙂

Her türlü amigurumi bebek siparişiniz, sorularınız için bir whatsapp mesajı uzağınızdayım.

Whapsapp: 0533 522 35 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir