Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Doğum Günü Hediyesi Fikrine İhtiyacın mı Var?

Özel gün dendi mi akla gelen ilk şey şüphesiz doğum günleridir. Neticede sadece ailenizdeki kişiler için dahi yaş günü hediyesi almak durumundasınız. Sevdiğiniz kişilere onları düşündüğünüzü gösteren, hediye ambalajını açtıklarını yüzlerini gülümsetecek doğum günü hediyesi fikirleri için yardım almaya ne dersiniz? Küçük hediyelerden büyük mutluluklar yaratmak sandığınızdan daha kolay. Unutmayınız ki hediyenin kişilerde bıraktığı mutluğun pahası ölçülemez. İşte sizler için seçtiğimiz hediye önerileri;

Amigurumi Doğum Günü Bebeği

Sevdiğiniz insanlara tamamen farklı bir doğum günü hediyesi için amigurumi bebek ördürmeye ne dersiniz? Bir düşünün! Hediye paketini açtığı anda kendisiyle karşılaşan bir insan!! Nasıl şaşırmaz ve nasıl mutlu olmaz ki? Unutulmayacak bir doğum günü hediyesi… Tamamen farklı tamamen kişiye kendini özel hissettirecek bir hediye. Biz sizin için örmeye hazırız. Sadece amigurumi bebeği örülecek kişinin fotoğrafını bize göndermeniz yeterli. Hadi ne bekliyorsunuz o zaman?

kişiye özel amigurumi örgü bebek

Atkı & Bere & Eldiven

Soğuk kış günlerine adım attığımız şu günlerde kar taneleri avuçlarımıza düşüp yağmur damlaları yüzümüzü yıkarken arkadaşınıza, sevgilinize, kardeşinize veya anne – babanıza mevsime yönelik bir yaş günü hediyesi almanızı öneriyoruz. Atkı, bere ve eldiven üçlüsü ömürlük bir hediye kabul edersiniz. Her kullandıklarında sizi hatırlamalarını sağlayacak, insanı sıcacık yapacak bir hediye.

Bir Kutu Mutluluk

Karşınızdaki kişiyi ne kadar önemsediğinizi göstermek için bir kutu mutluluk hazırlayabilirsiniz. Kutunun içerisine hediye alacağınız kişinin sevdiği çikolata ve şekerlemelerden koyabilir, minik oyuncaklar ve gülümseten notlarla hediyenizi tamamlayabilirsiniz. Sevimli bir doğum günü hediyesi önerisi bizce; hazırlarken siz açtığında ise karşınızdaki kişi mutlu olacak.

Cüzdan

Kadın veya erkek hiç fark etmez her zaman ömürlük ve şık doğum günü hediyesi için cüzdan iyi bir seçenektir. Yeni nesil modern cüzdanlar minimal yapıları, şık tasarımları ile çok kullanışlı. Kalıcı bir hediye istiyorsanız eğer cüzdanı düşünebilirsiniz. Hatta eşinize, sevgilinize hediye edecekseniz eğer cüzdanın fotoğraf bölmesine birlikte çektirdiğiniz bir kareyi yerleştirebilirsiniz.

Kupa Fincan

Arkadaşınızdan sevgilinize, kardeşinizden iş arkadaşınıza kadar herkese alabileceğiniz joker gibi doğum günü hediyesi kupa fincandır. Üstelik son yıllarda şahane tasarımlarla karşımıza çıkan kupa fincanlar, size bir dolu seçenek sunuyor.

Kumbara

Evet, doğru gördünüz; kumbara! Çılgın, sevimli, şık, eğlenceli, karizmatik tasarımlarla öne çıkan kumbaralar tatlı bir doğum günü hediyesi fikrine pekâlâ dönüşebiliyor. Kardeşlerinize, arkadaşlarınıza ne alsam diye dert etmeyin ve son derece fayda sağlayacak olan bir kumbara alternatifini aklınızda bulundurun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir