Kişiye Özel Örgü Bebek İade & İptal Şartları

İADE ŞARTLARI

Aşağıda belirtilen şartlara uygun ürünlerin iade talebi yapılması durumunda kargo ücreti byzynp.com tarafından karşılanacaktır.

Sitemizden satın almış olduğunuz kişiye özel ürünler dışında tüm ürünleri iade edebilirsiniz. Ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, info@byzynp.com adresine ürünün fatura numarası ve iade etme nedenlerini belirten bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Gönderdiğiniz e-posta müşteri hizmetleri ekibimize ulaştıktan sonra ürünü ne şekilde iade edeceğiniz konusunda size bilgi verilecektir. Tarafınıza ulaştırılan bu bilgiler ışığında iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajında anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile veya elden belirtilen adrese iade teslimi yapabilirsiniz. Kargo ile teslim etmeniz durumunda ilgili kargo şirketinin detaylarını info@byzynp.com e-posta adresine bildirmeniz gerekmektedir.

Siparişini verdiğiniz ürünün teslimi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paket veya paketler var ise teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tutturarak lütfen ürünü teslim almayınız. Ödemesini yaptığınız ürün ya da ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep etmeniz mümkün değildir.
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılmış olma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği o anki durumu ile iade edilmemesi halinde ürünün iadesi byzynp.com tarafından kabul edilmez.

İPTAL ŞARTLARI

byzynp.com adresinden vermiş olduğunuz ürününün ödemesi yapıldıktan sonra, ürün üretimi başlamadan önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. İptal işlemini gerçekleştirmek için, satıcı firmaya aynı gün içinde 0533 522 35 75 numaralı telefon aracılığı ile veya info@byzynp.com adresinden mail yoluyla ulaşıp, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.